Sari la conținut
ZooM

Cerere grad ZooM

Postări Recomandate

1. Cum te numesti?: Claudiu
2. Nume în joc (nickname): ZooM
3. Steam ID:  STEAM_1:0:418808918 
4. Minim 100 ore pe server: https://www.gametracker.com/server_info/89.44.246.5:27015/top_players/?query=Dr%40GoNuL-Ak-47 / si mai am si pe numele ZooM dar nu stiu de ce nu gasesc ( mi-am schimbat numele si de asta)
5. Vârsta(minim 16 ani): 19
6. Experienta ca admin: 5 ani
7. De ce doresti?: vreau sa ajut asa cum pot si sa fac parte din echipa adminilor
8. Ai citit regulamentul?: da
9. Alte comentarii: nu am orele si posturile necesare dar nu este problema, se vor face si vad ca forumul nu este asa complex in topicuri

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://2unlimited.gameme.com/playerinfo/87310 asta este contul tau, 12 ore! Numele nu are legautra, e acelasi steam id.

Ti-am zis pe server ca mai ai mult de munca pana sa meriti grad, nu ti-a pasat.

Votul in situatia asta NU este necesar.

Poti reveni cu o alta cerere dupa ce indeplinesti toate conditiile (sa te vedem si pe server cum te descurci)

Partajează acest post

Link spre post

Oke mersi! Puteti inchide topicul

Partajează acest post

Link spre post

E adevarat ca pe forum deocamdata nu sunt asa multe lucruri de discutat, DAR ai citit REGULAMENTUL? sa vezi ce cerinte sunt pentru a fi admin? zici ca ai fost admin 5 ani, dar unde? ai fost cumva pe alt sv de ze sa stii hartile sa conduci playeri pe harti? De asta e nevoie pe server, sa fie condusi playeri si sa fie ajutati cand au intrebari despre harti sau server, in acele 12 ore ce ai invatat legat de harti sau server? Probabil mai nimic zic si eu! Nu se da admin inainte de a face orele necesare, se da dupa ce demonstrezi ce stii, nu merge chiar asa! Daca esti de treaba ajuta playeri dinainte de a deveni admin daca au intrebari etc condui pe harti si demonstreaza la admini ce stii! Cam asa poti deveni admin, chiar si cu 100 de ore daca nu ajuti playeri si nu stii hartile atunci e degeaba, nu se da admin pe degeaba! GL 😄

Partajează acest post

Link spre post

Stiu am vazut ulterior ca era o propozitie cheia care se folosea la intrebarea daca am citit regulamentul. Nu am experieta pe zm si nici nu cunosc toate hartile, cunosc o parte pentru ca am mai jucat si pe alte srv de zm. E adevarat am experienta de amin pe serverele clasice. O sa incerc sa ajut si sa fac orele. Bafta!

Partajează acest post

Link spre post