Sari la conținut
Dinosower

Cerere UnBan

Postări Recomandate

Nick-ul tau: dinosower 

Nick-ul adminului ce ti-a dat ban: ☆BlackShadow☆

Steam ID-ul: https://steamcommunity.com/id/NebuNNicKu/

Motivul banului: Posibila insulta?

Dovada: https://imgur.com/a/5stmfme

Alte detalii: Tin sa precizez ca inainte de ban cu 2 minute luasem restrict la puteri pe motiv ca le-am aruncat. Intr-adevar, asa am facut, din greseala. Am incercat  sa-i explic ca le-am aruncat din greseala, ce-i drept, nu intr-un mod foarte placut, dar nu de ban. 🙂

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa spui "Multumesc!!!" pentru ca ai primit ban cateva minute.

Daca citeai regulamentul, vedeai ca ai incalcat mai multe reguli, printre care:

- Ai contestat decizia unui admin pe server.

- Ai insultat un admin (si nu orice admin).

Totusi nu inteleg o chestie: De ce ai mai deschis un topic daca ai primit ban cateva minute?

PS: Acum am vazut ca ai incercat pe toate partile sa reintri pe server chiar daca avea ban si ai luat ban permanent. Decizia de unban ii apartine lui Mosh si/sau lui BlackShadow.

Partajează acest post

Link spre post

Asa e ti-am dat ban 30 de minute ca m-ai injurat, data viitoare va fi mai mare, ti-am dat restrict ca ai aruncat puterea degeaba cand era nevoie de ea! Stii povestea ca doar tu esti personajul principal! Dar al 2 ban nu eu l-am dat ci serverul automat, uitate la imagine si vezi ce motiv a avut serverul sa iti dea ban, nu stiu ce ai vrut sa faci dar acolo zice ca ai incercat sa iti schimbi ip-ul, probabil ca sa scapi de ban-ul meu ai incercat sa schimbi ip-ul nu stiu, o sa il scot, dar data viitoare il las! Si daca vrei unrestrict faci frumos cerere acolo si gata!

Untitled.thumb.png.63f615647cfe0c80ae3787e8696ebc83.png

Partajează acest post

Link spre post
Acum 20 ore, Cristy196 a spus:

Ar trebui sa spui "Multumesc!!!" pentru ca ai primit ban cateva minute.

Daca citeai regulamentul, vedeai ca ai incalcat mai multe reguli, printre care:

- Ai contestat decizia unui admin pe server.

- Ai insultat un admin (si nu orice admin).

Totusi nu inteleg o chestie: De ce ai mai deschis un topic daca ai primit ban cateva minute?

PS: Acum am vazut ca ai incercat pe toate partile sa reintri pe server chiar daca avea ban si ai luat ban permanent. Decizia de unban ii apartine lui Mosh si/sau lui BlackShadow.

Salut! Sper ca nu este off-topic. Nu am incercat sa-mi schimb ip-ul. Eram nedumerit si am dat nenumarate join-uri deoarece nu-mi aparea durata banului. Multumesc pentru UnBan. Voi incerca sa nu se mai repete. 🙂

Partajează acest post

Link spre post