Sari la conținut
Tempo9

Cerere Helper TEMPO9

Postări Recomandate

1. Cum te numesti?: Tempo9 sigur ma stiti, am mai fost chiar si Admin pe server, alaturi de alta echipa!
2. Nume în joc (nickname):Tempo9 am revenit dupa o lunga perioada de absenta in care am avut de rezolvat probleme personale
3. Steam ID: STEAM_1:1:30319938
4. Minim 100 ore pe server: 
5. Vârsta(minim 16 ani): 27
6. Experienta ca admin: Da chiar aici pe 2Unlimited
7. De ce doresti?: Am revenit pe server mi-ar placea sa ajut din nou!
8. Ai citit regulamentul?: Da
9. Alte comentarii:Nu 

Untitled.jpg

ore.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai citeste inca o data regulamentul si revino cu un edit . 😉

Momentan indecis .

Partajează acest post

Link spre post

Vad ca ai facut din nou acele 100 de ore dar in aceste 100 de ore nu te-am auzit niciodata vorbind cu cineva sau cum faceai mai de mult cand incercai sa mai conduci echipa! Destul de naspa asa 🙂 cineva alte pareri?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, ☆BlackShadow☆ a spus:

Vad ca ai facut din nou acele 100 de ore dar in aceste 100 de ore nu te-am auzit niciodata vorbind cu cineva sau cum faceai mai de mult cand incercai sa mai conduci echipa! Destul de naspa asa 🙂 cineva alte pareri?

Vorbesti ambiguu si fara sens eu zic sa raspundem doar pe subiect! Nu inteleg ce insiniuezi si nici ce vrei sa spui pentru ca exprimarea ta lasa de dorit si nu se intelege absolut nimic imi amintesc de tine, si ca in nenumarate randuri ai avut o atitudine ofensiva fata de mine desi nu ti-am facut nimic, asa ca pentru mine parerea ta chiar conteaza mai putin!

Partajează acest post

Link spre post

Am inteles trebuia la rubrica am citit regulamentul sa raspund citez "Am citit intreg regulamentul si daca nu il voi respecta imi voi asuma orice greseala" se cam subantelege, dar daca e asa suparare o sa fac un nou poste peste ceva timp daca nu se aproba si o sa scriu asa cum se cere!

Partajează acest post

Link spre post

Contra din partea mea ,nu ajuta playeri si engleza deloc (parerea mea)

Partajează acest post

Link spre post

Cum adica am avut de nenumarate ori o atitudine ofensiva fata de tine? Cand eu am aflat ca Mosh deschise iar serverul si m-am reintors am apucat sa te vad jucand cam maxim 1 luna si atunci eu nu cred ca am vorbit vreodata cu tine, stiu ca te-ai certat cu multi care erau admini, doar eram pe grupul de whatsapp si puteam sa citesc tot ce se intampla! Si cum adica exprimarea mea lasa de dorit si vorbesc pe langa subiect???? Asta e regula dinainte sa devii helper trebuie sa fii vazut cum conduci echipa si ca esti de treaba cu playeri, crezi ca mai e ca atunci cand se dadea helper la oricine care avea 100 de ore jucate? In plus daca parerea mea conteaza asa putin pentru tine atunci a cui parere vrei sa o auzi? sunt chiar curios... 🤔🤔 Sunt curios si de parerea cuiva mai vechi... 😄😄

Partajează acest post

Link spre post

Esti cam impulsiv. Totusi daca primesti helper as zice primul grad pentru inceput. Parerea mea este ca momentan sunt destui helperi

Partajează acest post

Link spre post

Chiar daca am zis ca nu comentez cererile pentru helper (perioada asta cat nu pot intra din cauza progamului), la tine voi face o exceptie.

Ai fost admin in trecut printr-o conjunctura norocoasa/favorabila si nu te-ai descurcat deloc. Mai mult de atat, ai aruncat cu vorbe urate in playeri, admini si server.

Nu cred ca te vei descurca mai bine nici de data asta deoarce nu ai crescut deloc (tot 27 de ani ai? ciudat)

Cat despre :

Acum 23 ore, Tempo9 a spus:

...... parerea ta chiar conteaza mai putin!

Ai dat-o rau de tot in bara!

Black face intr-o saptamana, pentru aceasta comunitate, cat ai facut tu de cand ai intrat aici. 

Contra!

PS: Revizuieste-ti comportamentul, fii mai activ, mai implicat si revino cu o noua cerere.

Partajează acest post

Link spre post

Amuzant, mi-am luat popcornul si m-am pregatit, e amuzant cum se simt oamenii le e frica sunt terifiati de Tempo ca s-au intors toti arunca cu noroi si vorbe grele, dar niciunul nu are vreo dovada clara, cu subiect si predicat prietenasi postul a fost la vrajeala voiam sa vad cat de sugatori de pula sunteti mai ales Cristi care a inceput ca si helper ca si mine si a inceput sa se dea pe langa toti cu binisorul doar ca sa isi ia grad si apoi a inceput ca sa para el mare smecher sa aduca in discutii chestii din trecutul meu pe care eu le-am discutat cu el la un moment dat crezand ca imi este prieten si la injurat pe Rav3n facandu-l moldovean prost ca mai apoi sa zica ca a glumit ca sa nu se faca de cacat si sa para om bun, adevarul este asa, o sa joc pe 2unlimited atata timp cat timpul imi permite si o sa fiu prietenos cu toti pe care ii mai cunosc si mai putin cu aka staful de cacat care poate sa ma suga grav, exceptie fiind Mosh care nu mi-a zis niciodata nimic si chiar e un om de nota 10, restul aka Shadow, Cristy196 si Wink7 poate sa ma suga la orice ora ca sa se simta bine bulangiilor, ca sa fie clar pentru mine daca vreodata dam nas in nas o sa fie prapad, nu e problema ne vedem si o v-o dau chit ca mi-o iau si eu da sigur va dau si eu pretenasi, ca prea ma sugeti si aveti ciuda pe mine frustratilor! Disperati de grade si functii nu dau nume, astia de la stat care is in stare sa faca si muie ca sa traiasca, sunt om liber si sincer ma cam doare in pula de parerile voastre astia trei. 

Partajează acest post

Link spre post

Cristy196

Daca ti-am permis sa faci o gluma sau ti-am povestit trecutul meu asta nu inseamna ca ti se permite si sa imi zici in mod repetitiv Tempulamea, pe server de fata cu alti playeri chiar daca erai grad mai mare ca sa iti fie clar, ca mereu faceai misto si preponderent de mine si Rav3n, nu am zis nimic am tacut si am tacut din bun simt dar sa cam umplut paharul cu postarile astea si cu comentariile prietenasilor tai care sar ca cainii la gard, da! Ca sa fie clar si inteles daca vreodata te mai aud cu discutii despre mine si familia mea, sau fosta sotie ca pomenesti pe server o sa fie de rau! Eu nu ti-am implicat familia pe discutiile de pe server, sunt sigur ca ti-au oferit un fel de educatie totusi. 

Editat de Tempo9

Partajează acest post

Link spre post

stop

Partajează acest post

Link spre post

Nu stiu de ce dar nu m-am suparat citind toata prostia asta, in primul rand nu ti-am zis nimic rau niciodata nici chiar ce am zis mai sus, doar am zis regulile de a deveni helper, sa fii vazut cum conduci echipa pe server si sa fii de treaba cu ei! Daca nu stiai eu sunt responsabil sa zic asa, sa iti accept cererea de helper, si chiar ma gandeam ca poate o sa iti accept cererea ca stiam ca erai de treaba de dinainte de toata cearta aia care a avut loc! Dar vorba aia "un mar frumos e stricat pe dinauntru"! prin faptul ca nu am zis nimic rau de tine doar am zis strict ce era legat de joc si tu ajungi sa jgnesti in halul asta e clar ca ai ceva probleme! E doar un joc calmeaza-te 😄

Partajează acest post

Link spre post
Acum 13 ore, ☆BlackShadow☆ a spus:

Nu stiu de ce dar nu m-am suparat citind toata prostia asta, in primul rand nu ti-am zis nimic rau niciodata nici chiar ce am zis mai sus, doar am zis regulile de a deveni helper, sa fii vazut cum conduci echipa pe server si sa fii de treaba cu ei! Daca nu stiai eu sunt responsabil sa zic asa, sa iti accept cererea de helper, si chiar ma gandeam ca poate o sa iti accept cererea ca stiam ca erai de treaba de dinainte de toata cearta aia care a avut loc! Dar vorba aia "un mar frumos e stricat pe dinauntru"! prin faptul ca nu am zis nimic rau de tine doar am zis strict ce era legat de joc si tu ajungi sa jgnesti in halul asta e clar ca ai ceva probleme! E doar un joc calmeaza-te 😄

Daca e doar un joc, la ce pula mea mori de frica ca cere unu helper in pula mea de sarac mai ai si semnatura cu Satan! Sclavule asa pizda sa fii daca tot o arzi ca esti Satan-ist asuma-ti in pula mea nu veni cu mizerii ca vezi doamne era la tine decizia ca ti-am zis ca ma cam doare in pula! Da! Ca sa stii ma uimeste cata rautate au unii si da primiti ce meritati ca aruncati cu noroi aiurea si da asta va e rasplata saracilor! astia trei!

Partajează acest post

Link spre post

Pai ba copile tu nu intelegi deloc ce zic? Am zis eu sunt responsabil sa iti accept cererea, si nu vreau helperi nefolositori, stiai dinainte regulile astea, ca echipa trebuie condusa de helperi/admini care sunt acceptati pe cat de buni sunt la gameplay? Cum adica mor de frica eu ca ai facut tu cerere? Ma doare in pu*a de cererea si ca vrei tu sa fii admin, daca vroiai sa fii admin nu erai atat de prost, copil tampit ce esti, 27 de ani pe drq, esti mai prost ca vara! Cica imi e frica, de ce drq mi-ar fi mie frica ca ai facut tu cerere? Esti tampit rau nici nu stii ce zici acolo, frica de la ce? Ca ne iei locul la toti sau cum? Daca era sa imi fie frica de asa ceva nu m-ai acceptam niciun helper! Am zis sa iti vorbesc frumos sa lamuresc de ce esti asa nervos, dar esti prost ca naiba! Acum inteleg de ce toti s-au luat de tine! Tu te superi cand cineva nici nu te-a jignit, nu te cunosc dar dupa asta presupun ca esti antisocial, nu ai prieteni, nu ai familie, probabil au plecat toti de langa la cat de antisocial si tampit esti!

Partajează acest post

Link spre post

Ok! Nici nu stiu daca sa imi bat capul cu tine sau nu.

1. Eu cu Alin (Rav3n pt tine) avem glumele noastre, suntem prieteni, inca vorbim, inca facem glume si nu e treaba ta ce fel de glume facem intre noi.

2. Esti frustrat si injuri in toate directile.

3. Tu nu faci diferenta intre server si discord, intre gluma si serios, intre realitate si un joc.

4. Imi/Ne este frica de tine? Cred ca glumesti, daca sufla vantul mai tare te vedem la stirile de la ora 5.

5. Cine se lua de ce familie? Pentru tine o sa fac un efort si am sa caut conversatiile sa vada toata lumea cat esti de PROST!!! Si cine se ia de familia cui!

6. Aici ai dreptate, am inceput ca tine (helper, cu mult timp inainte sa apari tu), i-am pupat pe toti in fund sa ajung sus si acum imi dau aere, dar trebuie sa iti marturiesc ca am facut toate astea doar ca sa te supar pe tine 😉 

Tu nu meriti ban, meriti silence permanent (stiu ca ii supara tare pe cei ca tine)

Si in final cred ca meriti ban pe forum!

Partajează acest post

Link spre post