Sari la conținut
Wink7

Cerere helper Wink7

Postări Recomandate

1. Cum te numesti?:Antonie
2. Nume în joc (nickname):Wink7
3. Steam ID: tastati in consola status >  STEAM_1:0:455707875 40:38 70 0 
4. Minim 100 ore pe server: >> Click aici << puteti dovedi cate ore jucate aveti pe server.https://www.gametracker.com/player/Wink7/89.44.246.5:27015/
5. Vârsta(minim 16 ani):18
6. Experienta ca admin:Am mai fost admin acum ceva timp 
7. De ce doresti?:Pentru a ajuta mai mult playeri si pentru a da mute celor ce abuzeaza de microfon!
8. Ai citit regulamentul?:Am citit intreg regulamentul si daca nu il voi respecta imi voi asuma orice greseala
9. Alte comentarii:Nu multumesc

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pro , la fel ca la Choco , sa vedem cum te descurci .

Editat de Th3Dr3am

Partajează acest post

Link spre post

pro, am vazut ca te joci pe server, ajuti playerii si esti frendly. Tot asa, sa vedem cum te descurci 😉

Partajează acest post

Link spre post

Mai intru si eu pe server sambata si duminica daca intri si joci si imi arati ca poti conduce boti pe o harta cel putin medie ca greutate esti acceptat! 🙂

Partajează acest post

Link spre post

Stiu ca nu prea conteaza parerea mea, dar cred ca l-ar ajuta foarte mult daca ar fi putin mai serios pe server (mai putin mistocar) si sa se planga mai putin de competenta jucatorilor, eu cand intru pe server prefer sa aud pe unul care da indicatii pe harta si nu unul care se tot plange de incompetenta playerilor. Spre exemplu pe  Chocolate il aud mereu cum ajuta playerii si mai putin cum se plange de ei. Tine cont de faptul ca marea majoritate a playerilor de pe server sunt copii si sunt mai greu de ghidat pe harti, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te plangi mereu de competenta lor :). Sper sa o iei ca un comentariu constructiv si mult succes pe viitor.

Partajează acest post

Link spre post