Sari la conținut
omarorgo

Despre trail,peturi etc(for pets trail etc)

Postări Recomandate

Ns daca puteti sa adaugati dar sper ca puteti;vreu sa se adauge asa traicer galber violet,rosu albastru si inca 3 care vreti pentru 35k credite;Peturi adaugati pentru helper,admin si pentru player obisnuiti un pet obisnuit 100k;sa faceti eventurile cu vip mai interesant faceti un zombie care va fi boos special skin care va fi incet,incet,imunitate la knockback si inca ceva daca vreti,adaugati un ereu special skin are care moare doar din 3 lovituri de la zombie are dmg 1.25x si mai multa imunite daca negev 300 si asa la alte arme;adaugati skinuri speciale pentru helper si admin;adaugati cand esti mvp sau topdefender 1 sa poti cumpara mvp music pentru 50k;(IDK if you can add but I hope you can;I want to add  traicer yellow purple,red blue and another 3 that you want for 35k credits;add Pets helper,admin and player ordinary a regular pet 100k;make events more interesting make a zombie with special skin that will be boos  that will be slowly,slowly,immunity to knockback ;one human with special skin will be hero dmg 1.25,and will die from 3 hit from zombie,and another thing if you want;add add special skins for Helper and admin;add when you're MVP or topdefender 1 to buy MVP music for 50k;)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pare o idee interesanta, dar asta ar face jocul unfair. oricum nu cred ca am grad destul de inalt ca sa.mi zic parerea😃

Partajează acest post

Link spre post

Despre tracer eu nu stiu daca se poate adauga. Pot deveni admini si helperi doar cei care au experienta /vechime pe server si sunt acceptati de owner. Nu se dau pe credite. Vip-ul nu poate avea imunitate si knockback mai mic, nu e corect fata de ceilalti.  Cat despre skin-uri deja serverul este full de ele. Si in sfarsit nu exista muzica pt credite.

Partajează acest post

Link spre post

Eu nu am zis de vip eu am zis despre eventul daca esti top 1 defender primesti vip pe o luna va rog citit mai atent

Partajează acest post

Link spre post

Si cu muzica la mvp scuzati nam stiut nu mai ca pe multe servere poti pune defirite mvp

Partajează acest post

Link spre post

Et3rnity amus spun despre ce era vorba BlackShadow face evente in fiecare 1 luna sau 2 (nu stiu) in care daca esti top 1 defender primesti vip pe o luna am avut in vedere sa faca un ZOMBIE care are imunitate la knockback,mult hp dar incet (ca sa fie balans); sa adauga on OM care va fi EROU are 1.25x dmg si sa moara din 3 lovituri(ns daca puteti cu lovituri) si sa aiba 1.10x speed si jump.

Partajează acest post

Link spre post