Sari la conținut

Postări Recomandate

1. Cum te numesti?:Sergiu
2. Nume în joc (nickname):omarorgo
3. Steam ID: tastati in consola status > :https://steamcommunity.com/profiles/76561198853416253/
4. Minim 100 ore pe server: >> http://2unlimited.gameme.com/playerinfo/59101 << puteti dovedi cate ore jucate aveti pe server.
5. Vârsta(minim 16 ani):13(incurand 14)
6. Experienta ca admin:Am o experiente de helper+ de jumatate de and pe un server rus(have a helper + half-and experiences on a Russian server)
7. De ce doresti?:Vreau sa ajut oameni in gameplay,sai indrum in diferite mapi spre castig,sa dau mute sau gage oameni care nu vorbesc ro/eng sau fac spam(I want to help people in gameplay, to guide in different Map to win, to give mute or gage people who do not speak ro / eng or do spam)
8. Ai citit regulamentul?::"Am citit intreg regulamentul de (8) ori si daca nu il voi respecta imi voi asuma orice greseala"("I read the entire Regulation (8) times and if I do not comply I will assume any mistake")
9. Alte comentarii:Imi place foarte mult serveru;stiu multi helperi,admin si jucatori obisniuti;is prietenos,nu sunt rau cu nimeni;si vreau multe ori sa ajut jucatori obisniuti(I love server; I know many helpers, admin and regular players; i am friendly, I'm not bad with anyone; and I often want to help regular player.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti mult prea mic (vocea nu te ajuta), iar playerii nu te vor asculta.

Momentan contra.

Partajează acest post

Link spre post

Prea mic

Partajează acest post

Link spre post

Bine am inteles prea mic la 15 sau 16 ani am sa Pot sau Nu?( sau nu am sa mai pot da cerere?)

Editat de omarorgo

Partajează acest post

Link spre post

La cat stii sa injuri tu, si la ce comportament ai specific pentru varsta ta, pana o sa fii admin mai dureaza...

Partajează acest post

Link spre post