Sari la conținut
♛ King.Red.Wolf ♛

Am primit mut permanenet

Postări Recomandate

Nick-ul tau: King Red Wolf

Nick-ul reclamatului (steam ID):

Motivul:Am loat Mut pentru ca am spamat de 3 ori in chat 

Dovada:In regulament nu scrie ca daca spamezi de 3 ori in chat primesti mut permanent

Alte detalii:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine ca macar ai reusit sa faci topic hahaahahaha

Partajează acest post

Link spre post

1) Nu ai completat reclamatia in totalitate.

2) Nu ai postat o dovada valida.

3)Ai folosit o gramatica de balta, pe langa 1) si 2) facand reclamatia sa para facuta si mai mult in bataie de joc.

Extra: Consider ca TAZEX nu a gresit cu nimic pentru ca ti-a dat mut cateva minute, injurai, te luai cu lumea "in gura". Pe mapa urmatoare (cand a expirat mute-ul datorita schimbarii hartii)repetai non stop "baga-mi-as.....telefonul la incarcat" pe microfon, apoi repetai "cum postez reclamatia" de parca ar fi mare chestie. Pe langa faptul ca esti doar un putzoi mai ai si tupeu in tine, sa nu zic ca si pe mine m-ai injurat putin dar ti-am dat !sm si ignore.

Concluzie: Meriti sa taci din gura, reclamatie inutila.

Partajează acest post

Link spre post

King, in regulament sunt trecute lucrurile la modul general, nu interpreta mot a mot precum "nu scrie in regulament ca nu am voi sa mananc la microfon" s.a.m.d.

Ar trebui sa accepti pedeapsa si sa iti vezi de joc in continuare.

Daca chiar te consideri nedreptatit, pune mana si completeaza o cerere cum trebuie.

@Juanito Te rog ca pe viitor sa lasi adminii sa raspunda la astfel de topicuri. Poti adauga cate una alta dar fara jigniri. Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post

Deci tu copile lasa ca te stiu eu, in primul rand nu ai primit mute permanent ci doar cateva minute in al doilea rand ai avut mai de mult mute permanent de la mine ca tot injurai pe oricine oricand cu orice ocazie exact ca specimenul ala de cyber, dar vad ca a disparut de la vreun bug, ca de scos nu ti la scos nimeni! La prima ocazie in care te prind injurand iar o sa ai mute permanent de la mine iar!

Partajează acest post

Link spre post