Sari la conținut
ihateblue35

Reclamatie [2]

Postări Recomandate

Nick-ul tau: ihateblue35

Nick-ul reclamatului (steam ID): STEAM_1:0:91870034

Motivul: Injuraturi adresate mie de la Juanito.

Dovada: https://imgur.com/a/n2tT6An

Alte detalii: -

Edit: https://imgur.com/a/q8ddVGl

A mai continuat sa ma jigneasca si sa am injure.

Editat de ihateblue35

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am pierdut temperamentul pentru ca pe mapa atix_panic_v1 faceai grief la butoane (pepene). Ori ca te duceai sa te omoare zombie si apoi dadeai in mine, ori ca spamai aiurea butoanele sa strici codul. Voiam sa fac pepenele pentru ca nu facea nimeni def si mureati inainte de parkour iar tu te bagai mereu ca musca in lapte. Daca pentru ca esti un rasfatat imi primesc pedeapsa imi asum, a fost o greseala de moment pe care nu o regret.

Partajează acest post

Link spre post

Bun! Cum toata lumea merita inca o sansa si cum nici ceilalti admini nu dau sanctiune la prima "chestie", de data asta, propun sa nu primesti nimic!

Dar... nimic-ul ala inseamna mult!

Ai grija pe viitor pentru ca regulamentul se va aplica diferit/drastic pentru tine.

Partajează acest post

Link spre post
La 8/21/2019 la 9:31 AM, Juanito a spus:

Mi-am pierdut temperamentul pentru ca pe mapa atix_panic_v1 faceai grief la butoane (pepene). Ori ca te duceai sa te omoare zombie si apoi dadeai in mine, ori ca spamai aiurea butoanele sa strici codul. Voiam sa fac pepenele pentru ca nu facea nimeni def si mureati inainte de parkour iar tu te bagai mereu ca musca in lapte. Daca pentru ca esti un rasfatat imi primesc pedeapsa imi asum, a fost o greseala de moment pe care nu o regret.

Vroiam sa apas si eu codul pentru  ca il stiam. Dupa m-ai luat la injuraturi pentru ca "nu te lasam sa pui codul". Oricine e liber sa puna codul nu trebuie sa il pui doar tu.

Partajează acest post

Link spre post