Sari la conținut
✪ A̶d̶i̶T̶z̶u̶ ✪

Cerere Helper: AditzuBotzo

Postări Recomandate

1. Cum te numesti?: Adrian
2. Nume în joc (nickname): AditzuBotzo
3. Steam ID: tastati in consola status >  STEAM_1:0:185025781
4. Minim 100 ore pe server: >>https://www.gametracker.com/player/✪ A̶d̶i̶T̶z̶u̶ ✪/89.44.246.5:27015/ am avut  in jur de 50 dar sa resetat . Eu consider ca pot ajuta si cum am spus daca nu ma adaptez la acest grad sa fiu sanctionat .
5. Vârsta(minim 16) ani:
6. Experienta ca admin: Da, pe mai multe servere de zombie si de JailBreak
7. De ce doresti?: Sa ajut servarul si sa incerc sa fac un joc cat de cat mai frumos.
8. Ai citit regulamentul?: Am citit intreg regulamentul si daca vetii considera ca nu ma descurc si nu ajut sa fiu sanctionat !
9. Alte comentarii: Nu am foarte multe comentarii . Va multumesc pentru atentia acordata ! ❤️

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-am auzit vorbind pe server... de fapt nici nu imi amintesc sa te fi vazut.

Ar trebui sa pui si varsta

Contra (deocamdata)

Partajează acest post

Link spre post

Scuza-ma am uitat sa o pun ca am sters ceva

1. Cum te numesti?: Adrian
2. Nume în joc (nickname): AditzuBotzo
3. Steam ID: tastati in consola status >  STEAM_1:0:185025781
4. Minim 100 ore pe server: >>https://www.gametracker.com/player/✪ A̶d̶i̶T̶z̶u̶ ✪/89.44.246.5:27015/ am avut  in jur de 50 dar sa resetat .si am avut si pe alt conEu consider ca pot ajuta si cum am spus daca nu ma adaptez la acest grad sa fiu sanctionat .
5. Vârsta(minim 16) ani:18
6. Experienta ca admin: Da, pe mai multe servere de zombie si de JailBreak
7. De ce doresti?: Sa ajut servarul si sa incerc sa fac un joc cat de cat mai frumos.
8. Ai citit regulamentul?: Am citit intreg regulamentul si daca vetii considera ca nu ma descurc si nu ajut sa fiu sanctionat ! 
9. Alte comentarii: Nu am foarte multe comentarii . Va multumesc pentru atentia acordata ! ❤️ . Si scuza-ma pentru ca nu am pus varsta din prima .

Partajează acest post

Link spre post

Inca ceva, minutele din gametraker sau gameme nu se reseteaza. Mai joaca-te, demonstreaza ca meriti si iti dau pro cu ce-a mai mare placere

Partajează acest post

Link spre post

Pai am mai avut 2 conturii pe care am fost pe sv da mi-am luat ban

daca vrei iti dau link de la profilul lor

Partajează acest post

Link spre post

Am luat luat la competitiv

Deoarece prima pe primul cont am luat ban ca am dat pe harta mirage prin ninja cand era smoke . pe al lea l-am cumparat contul de steam dar stiu ca proprietarul se jucase si pe al treilea am dat liniuta de 3 pe cache pe mide si am luat ban . Deci pe primul si al treilea am luat la overwach

Partajează acest post

Link spre post

Nu ti se pare "putin" ciudat ca ai luat VAC Ban pe 2-3 conturi? 

Si tot nu m-ai lamurit cu celelalte conturi, steam it, nume, linukuri

Partajează acest post

Link spre post

imd

http://2unlimited.gameme.com/playerinfo/30900 asta e contu cumparat 

http://2unlimited.gameme.com/playerinfo/6821 asta a fost al meu

http://2unlimited.gameme.com/playerinfo/9704 si asta la fel 

Nu am luat pe merit vac cei de la valve nu se ocupa deloc practic am luat 2 vac de la overwach si unu era deja pe cont

Acum decizia ta daca vr sa imi dai o sansa

Partajează acest post

Link spre post

Ok. Uite cum facem! 

1. Dai EDIT la postari, NU mai post 7 mesaje unu dupa altul!

2. NU decid eu daca primesti gradul sau nu. Suntem o comunitate si decidem toti adminii!

3. In primul post ai un Steam ID, iar pe gameme imi apare alt Steam ID (cel din gameme nu corespunde cu nici unu din cele 3 banate si nici cu cel pe care l-ai pus tu)

4. Eu mi-am expus parerea si mi-o mentin (Nu am nimic cu tine personal)! Vreau sa te vad activ, cum indrumi playerii si vreau sa vad ca sti hartile. Demonstreaza ca meriti gradul si il vei primi!

Acum trebuie sa astepti si votul celorlalti, daca ei decid ca meriti o sansa nu am nimic importiva. Succes!

Partajează acest post

Link spre post

Eu deobicei ii tin minte pe cei care vorbesc si se imprietenesc cu ceilalti si conduc echipa pe harti care ei nu o stiu! Deci pe tine nu cred ca te-am vazut vreodata vorbind sau ceva ca nu imi amintesc sa fi vazut numele tau pe sv! Vorbeste, indruma playeri pe harti grele si vedem dupa! bafta 🙂

Partajează acest post

Link spre post